Katedra Pedagogiki Specjalnej i Logopedii

dr Maciej Jabłoński otrzymał grant w konkursie MINIATURA 2

Sukces dra Macieja Jabłońskiego w ramach konkursu MINIATURA 2 Narodowego Centrum Nauki. Doktor otrzymał grant w wysokości 14 522 zł na realizację badań wstępnych pt. Samorządność uczniowska a włączanie społeczne w edukacji specjalnej.

Dzień Terapii 2018

11 kwietnia 2018 roku odbył się na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Dzień Terapii.

Dzień Terapii 2017

8 maja 2017 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbył się po raz kolejny Dzień Terapii.

Tydzień diagnoz logopedycznych

W dniach 8-12 czerwca 2015 roku Zakład Pedagogiki Specjalnej i Logopedii UKW wraz z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego zorganizowali II Tydzień Diagnoz Logopedycznych UKW.

Tydzień Logopedyczny na UKW

W dniach 02.-06.06.2014 roku zorganizowany został Tydzień Logopedyczny na UKW.

V Konferencja logopedyczna z okazji Europejskiego Dnia Logopedy

15 marca 2013 r. Zakład Pedagogiki Specjalnej UKW w Bydgoszczy, Pracownia Logopedyczna Zakładu Pedagogiki Specjalnej oraz Fundacja dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizowały  V Konferencję logopedyczną z okazji  Europejskiego Dnia Logopedy pod hasłem Interdyscyplinarność w logopedii.